knižnice


LABYRINT

Základný prvok LABYRINTU má rozmery 699x699 mm. Otáčanie a spájanie týchto prvkov vytvára zostavy rôznych výšok a dĺžok, pričom vznikajú zostavy s organickou štruktúrou, ktorých devízou je široká paleta farebných a materiálových prevedení. Labyrint môže byť doplnený o nožičky, pričom môže slúžiť ako knižnica, ako aj zaujímavý solitér, resp. deliaci prvok priestoru, ktorý svojou vzdušnosťou umožňuje zachovať pocit voľnosti pričom vymedzuje priestory s rôznou funkciou. Základný prvok je možné na prianie zákazníka vyrobiť aj v inom ako štandardnom rozmere.

SCANDINAVIA

policový systém SCANDINAVIA umožňuje vytvárať jednofarebné i roznofarebné vzory. Inšpirácia je čerpaná ako už názov napovedá zo škandinávskych pletených vzorov s obľubou používaných na pletenom oblečení.  Modulácie okrem funčnej stránky plnia aj dekoračnú funkciu.

 Boxy môžu byť vyhotovené ako otvorený policový systém prípadne po doplnení dvierkami ako uzatvárateľné skrinky.

FUNNY

policový systém doplnený uzatvárateľnými priestormi vo forme zásuviek, sklopných, otočných alebo výklopných dvierok. Systém je v správnych farebných kombináciach vhodný do detských izieb i obývacích priestorov.