obývačky

BOX

obývačková kompozícia BOX sa vyrába vo dvoch farebných prevedeniach. Vo farebnom prevedení Gerrit (žltá, modrá, červená), ktoré  je odkazom na tvorbu Gerrita Rittvelda a v prevedení Monochrome - v troch odtieňoch sivej. Zostava pôsobí ako uzavretá hmota, pričom do jednotlivých oddelení sa vstupuje bezúchytkovým otváraním. Horný modrý box je výklopný, dolný modrý box je zásuvka. do veľkého červeného boxu sa vstupuje otočnými dvierkammi zprava i zľava. 

Elektronika k TV je umiestnená vo vnútri skriniek, pričom je signál od diaľkových ovládačov  k nej prenášaný pomocou senzora. Na želanie zákazníka možno z boku do červeného boxu umiestniť vinotéku, zabudovateľný minibar, resp. celú kompozíciu modifikovať na mieru podľa požiadaviek (farebne i rozmerovo).

EGO

Obývačkový systém EGO je založený na základnom prvku rozmeru 350*350mm a jeho násobkoch, pričom základný otvorený korpus môže byť doplnený zásuvkami alebo dvierkami, ktoré môžu byť vyhotovené ako otváravé, sklopné aj výklopné. Zostavy môžu byť zavesené na stene, doplnené o nožičky, pódium, prípadne závesný panel za TV. Široká paleta skriniek a prevedení, doplnená o možnosť objednať si skrinky aj v atypických rozmeroch, ponúka možnosť vytvoriť si prostredie podľa vlastných predstáv.

WALL

RIFACIMENTO

Obývačkové zostavy RIFACIMENTO spĺňajú požiadavky na príjemné a praktické bývanie. Pomer ceny, designu a úžitkových vlastností, variabilita riešení a možnosť výroby aj atypických rozmerov ponúka správnu pridanú hodnotu pre každého zákazníka.

Každá zostava môže byť riešená ako prvok zavesený na stene, pri objednaní nožičiek, ako prvok bez potreby vešania. Závesný panel na TV umožňuje ťahať rozvody TV signálu a elektriky na miesto vhodné pre uloženie televízneho prijímača. Možnosť nepriameho svietenia navodzuje príjemnú atmosféru a zvyšuje kvalitu sledovania obľúbených programov.